REPUTACJA ZAPROJEKTOWANA NA MIARĘ

NASI KLIENCI ZASŁUGUJĄ NA TO, CO NAJLEPSZE

Ekskluzywność to coś, czego z definicji nie da się produkować seryjnie.
Nasza reputacja bierze się właśnie z wyjątkowości statuetek jakie tworzymy.

W Vero Arte oferujemy prestiż na zamówienie.
Brąz, mosiądz, stal czy szkło zamieniamy w świadectwo doskonałości i wiarygodności Twojej firmy.

Opinie | Vero Arte

Rektor
dr hab. inż. kpt. ż. w. Wojciech Ślączka

AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE

„Akademia Morska w Szczecinie już od kilku lat z satysfakcją współpracuje z firmą VERO ARTE z siedzibą przy Wojska Polskiego 237a w Szczecinie. Firma oprócz regularnego wspierania uczelni podczas uroczystości akademickich (m.in. corocznie wręczane statuetki Wilka Morskiego), na bieżąco współdziała z poszczególnymi jednostkami Akademii wykonując unikatowe i jedyne w swoim rodzaju projekty najwyższej jakości. Za każdym razem prace są przemyślane i wykonane rzetelnie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Warto nadmienić, że wszelkie zmiany i propozycje są zawsze na bieżąco konsultowane, a współpraca przebiega płynnie, z myślą o indywidualnym podejściu do każdego klienta.

Mając na uwadze powyższe, z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi firmy VERO ARTE wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego i solidnego partnera potrafiącego połączyć sztukę z biznesem”.

Project Manager
Magdalena Jankowska

PRESS

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Vero Arte z siedzibą w Szczecinie jako rzetelnego producenta statuetek.

Nasza wieloletnia, bardzo dobra współpraca ma swój przekład w nowoczesnych i kreatywnych projektach. Statuetki prezentują się wspaniale, ich nowoczesna forma sprawia, że w każdym konkursie wręczamy je z dumą osobom wyróżnionym.

Ostatni przygotowany przez pracownię projekt dotyczył wykonania statuetek na konkurs dla autorów najbardziej kreatywnych wideo w sieci - Grand Video Awards 2017. Jego realizacja w efekcie końcowym przeszła nasze oczekiwania. Zastosowanie lekkiego, satynowego aluminium w połączeniu z eleganckim, granitowym postumentem doskonale oddawały charakter wydarzenia.

Bez wątpienia mocną stroną Vero Arte jest twórcze podejście do każdego realizowanego projektu, niezależnie od tego czy zamówienie opiewa na jedną czy więcej statuetek. Na godny uwagi zasługuje również przemiły kontakt z całym zespołem dbającym o realizowane zamówienie. Przy każdym projekcie możemy liczyć na fachowe doradztwo, odpowiedni dobór materiałów oraz doskonałą jakość, którą pracownia stawia na pierwszym miejscu. Statuetki dostarczane są zawsze przed wyznaczonym terminem co pozwala nam na bezstresowe załatwienie innych spraw związanych z konkursami.

Z zadowoleniem chwalę wysokie standardy współpracy z firmą Vero Arte i życzę nam kolejnych wspólnych projektów.

Manager Projektów
Sandra Smętek

KONFERENCJA PRZEDSIĘBIORSTW FINANSOWYCH W POLSCE

„Z przyjemnością rekomendujemy firmę Vero Arte z siedzibą w Szczecinie jako rzetelnego producenta statuetek.

Firma Vero Arte od 2013 roku wykonuje na nasze zamówienie statuetki CESSIO. Już na początku współpracy zaproponowano nam indywidualne podejście, przemyślane projekty a przede wszystkim wysoką jakość wykonania produktu. W roku 2017 zgłosiliśmy się do Vero Arte z prośbą o odświeżenie naszego projektu – przygotowana propozycja i wysokiej jakości wykonanie także spełniły nasze oczekiwania.

Bez wątpienia mocną stroną Vero Arte jest zespół dbający o realizowane zamówienie. Dziękujemy za fachowe doradztwo, odpowiedni dobór materiałów oraz doskonałą jakość. Statuetki dostarczane są zawsze w terminie, z zadowoleniem chwalę wysokie standardy współpracy z firmą Vero Arte”.

ALLEGRO.PL

Z ogromną przyjemnością chcemy zarekomendować firmę VERO ARTE wszystkim, którzy szukają profesjonalnego, kreatywnego, rzetelnego oraz solidnego producenta statuetek i nagród okolicznościowych.

Bardzo przyjemny kontakt od pierwszego telefonu, poprzez ustalanie szczegółów projektu do momentu otrzymania przesyłki.

Efekt pracy profesjonalistów z firmy VERO ARTE przerósł nasze oczekiwania. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i z pewnością będziemy wracać z kolejnymi projektami.

Rechtsanwalt
Norbert Sawicki

SPORT MANAGEMENT TEAM

„Niniejszym z przyjemnością udzielamy rekomendacji firmie VERO ARTE. Firma VERO ARTE według naszych życzeń wykonała statuetkę „Heraklesa” – nagrody dla najlepszych sportowców MMA w Polsce. Nagroda stała się bardzo szybko najbardziej prestiżową nagrodą w święcie MMA - przede wszystkim ze względu na unikalność i wysoką jakość wykonanych statuetek. Współpraca z firmą VERO ARTE zarówno w trakcie koncepcji statuetki (idea, rysunki) jak i produkcji i dalszej współpracy była zawsze terminowa i profesjonalna. VERO ARTE cechuje przede wszystkim indywidualne podejście do nas jako klienta i elastyczność w zakresie naszych potrzeb terminowych.

Życzymy firmie VERO ARTE dalszych sukcesów”.

Radna Rady Miejskiej w Świdnicy
Magdalena Rumiancew-Wróblewska

ŚWIDNICKIE FORUM KOBIET

„Z wielką przyjemnością rekomenduję firmę VERO ARTE Al. Wojska Polskiego 237 a 71-256 Szczecin.

Na podstawie kilkuletniej współpracy stwierdzam, że jest to solidny i rzetelny producent wyjątkowych statuetek. Dobry kontakt z pracownikami firmy oraz terminowość wykonywanych zleceń powodują, że zdecydowanie polecam tę firmę.

Dziękuję za dotychczasową współpracę i życzę dalszych sukcesów”.

Koordynator ds. targów i pokazów
Monika Wawrzyniak

SEMILAC

„Firma Vero Arte była naszym partnerem w procesie produkcji statuetek dla laureatów I Mistrzostw Semilac Nail Art Championship.

Zlecone zadanie realizowane było na najwyższym poziomie – mimo braku czasu, oraz ciągłych zmian, mogliśmy liczyć na wsparcie na każdym etapie projektu. Bogate doświadczenie oraz wszechstronne podejście do naszych pytań przyczyniły się do stworzenia zamierzonego przez nas celu. Kompleksowość działań w połączeniu z terminowym wykonaniem projektu sprawiają, że możemy polecić tę firmę”.

Prezes Zarządu
Arkadiusz Wójcik

UNIBALTIC

„Firma VERO ARTE z siedzibą w Szczecinie przy Al. Wojska Polskiego 237a, od wielu lat wykonuje na nasze zamówienie unikatowe statuetki, które są wyjątkowym prezentem dla naszych kontrahentów. Każdorazowo możemy liczyć na indywidualne podejście, przygotowywane przez grafika projekty są bardzo przemyślane i zawsze spełniają nasze oczekiwania. Wykonanie statuetek jest perfekcyjne, zarówno te w całości odlewane jak i modele, w których łączone są dwa tworzywa metal i szkło. Warsztat pracy, kultura osobista pracowników, podejście do klienta w firmie VERO ARTE zasługuje na najlepsze referencje.

Mając na uwadze dotychczasową współpracę możemy polecić usługi firmy VERO ARTE jako solidnego i rzetelnego partnera”.

Z-ca Dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu
Rafał Klajnert

GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU

„Zaświadczamy, iż firma VERO ARTE z siedzibą w Szczecinie współpracuje z Gdyńskim Centrum Sportu i na potrzeby Gali Gdyńskiego Sportu 2017 wykonała statuetki dla najlepszych sportowców.

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani jakością wykonanych wyrobów artystycznych. Za sprawą wzorowego podejścia do klienta zamówienie zostało zrealizowane terminowo i przy zachowaniu należytej staranności.

Na podstawie naszej kilkuletniej współpracy mamy ogromną przyjemność polecić firmę VERO ARTE jako godnego zaufania, dobrze zorganizowanego i solidnego wykonawcę”.

Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych
Krystyna Jasiczek

URZĄD GMINY I MIASTA CZERWIONKA-LESZCZYNY

„Urząd Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny informuje, że firma VERO ARTE ze Szczecina, Al. Wojska Polskiego 237a od 3 lat wykonuje na nasze zamówienie unikatowe, indywidualne statuetki, w których łączone są dwa tworzywa: szkło i metal. Statuetki te stanowią nagrody Burmistrza dla przedsiębiorców „DIAMENT BIZNESU”. Wykonanie statuetek jest precyzyjne i estetyczne.

Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę, polecam firmę VERO ARTE jako rzetelnego i solidnego partnera”.

SCHAEFFLER POLSKA

„Mamy przyjemność zarekomendować firmę VERO ARTE jako solidnego wykonawcę statuetek okolicznościowych.

Firmę tę charakteryzuje terminowość oraz solidność. Na szczególne podkreślenie zasługuje jakość realizowanych usług, w tym duża kultura osobista pracowników, Ich życzliwość i umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem.

Pragniemy wyrazić pełne zadowolenie ze współpracy z firmą VERO ARTE, jak również życzymy jej samych sukcesów”.

Kierownik Działu Marketingu
Monika Głuchowska

TOI TOI Polska

Firma TOI TOI Polska Sp. z o.o. udziela rekomendacji firmie Vero Arte za profesjonalną współpracę w zakresie przygotowania projektu oraz wykonania statuetek.

Zlecenia zostały wykonane terminowo i bez zastrzeżeń.

TOI TOI Polska rekomenduje firmę Vero Arte jako godnego polecenia partnera”.

Prokurent
Joanna Borusiak-Liwinska

RBB

Potwierdzamy niniejszym, iż firma VERO ARTE z siedzibą w Szczecinie, zaprojektowała i wykonała na indywidualne zamówienie RBB Stal statuetki z okazji Jubileuszu 60-lecia naszej działalności.

Z kilku przesłanych propozycji projektowych przygotowanych przez Pana Przemysława zdecydowaliśmy się na prostą w formie, ale bardzo elegancką statuetkę wykonaną ze szlifowanej stali nierdzewnej w połączeniu ze szkłem, dzięki czemu wykonane statuetki stały się oryginalnym podziękowaniem dla naszych kontrahentów, jednocześnie nawiązując do naszego profilu działalności.

Współpraca z firmą Vero Arte okazała się bardzo życzliwa, miły i sympatyczny kontakt towarzyszył nam do samego końca. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że mogliśmy liczyć na pomoc pracowni w sytuacji, kiedy niefortunnie uszkodzeniu uległa jedna ze statuetek. Firma Vero Arte bez wahania zaproponowała wykonanie, bez dodatkowych kosztów identycznej statuetki.

Zdecydowanie polecamy firmę Vero Arte jako rzetelnego i godnego zaufania producenta statuetek okolicznościowych.