PROSTE ZAMÓWIENIE, PERFEKCYJNA REALIZACJA

TU MOŻE POWSTAĆ DOSKONAŁA STATUETKA DLA TWOJEJ FIRMY

Jedyna taka na świecie. Wymaga tylko decyzji, że stawiasz na jakość.
To tyle. Płatność po wydarzeniu. Komplikacji brak.

Zamówienie jest proste, bo indywidualne, jak wszystko u nas.
Nie musisz się dopasowywać; mamy dla Ciebie dużo czasu i uwagi.

JEŚLI JUŻ WIESZ, ŻE CHCESZ ZAMÓWIĆ STATUETKĘ,
NIE MUSISZ NIC CZYTAĆ

„Nie wiem, od czego zacząć. Ile to trwa, ile kosztuje? A co, jeśli nie spodoba mi się projekt?”
Tego i wiele więcej, dowiesz się na tej stronie.

Wszystko zrobisz zza biurka, a my wszystko zrobimy na czas.
Oto proces zamówienie statuetki premium. Krok po kroku.

Jeden Twój telefon lub mail uruchomi łańcuch działań życzliwych i zaangażowanych profesjonalistów.
Gdy już zadzwonisz lub napiszesz, odbędzie się to tak:

1.

ROZMOWA O PROJEKCIE

Rozmawiamy o tym, na jakim wydarzeniu 'wystąpi' statuetka. Ustalamy wszystkie szczegóły, od zwyczajów branży po wrażenie, jakie chcemy zrobić statuetką, tak aby wszystko było dopracowane w każdym detalu. Na miarę to u nas naprawdę na miarę.

Określamy też wstępnie termin i budżet, który by Ci odpowiadał.

Możesz opisać własny pomysł na statuetkę albo opowiedzieć nam, jakiego efektu oczekujesz. Stworzenie koncepcji, która ten efekt osiągnie, to zadanie naszego artysty. Tu naprawdę nie ma gotowców. Towarzyszysz powstawaniu unikalnego dzieła tylko dla Twojej firmy. Możemy też działać według dostarczonych szkiców.

Zajmiemy jak najmniej Twego czasu, by stworzyć jak najlepszą statuetkę. Na każdym etapie możesz liczyć na szybki kontakt, zawsze oddzwaniamy bądź odpisujemy. Klienci chwalą nas za wyjątkowo indywidualną obsługę.

CO TERAZ — przygotujemy oryginalny projekt statuetki.

2.

PRACE KREATYWNE

Stworzenie autorskiej wizji statuetki zajmuje kilka dni. Nasza pracownia wygląda trochę jak połączenie atelier rzeźbiarskiego z jubilerem: ściany pełne szkiców, próbki metali czy kamieni, a w tym wszystkim komputery z programami graficznymi. Mamy zespół, który potrafi wyrazić za pomocą statuetki każdą ideę. To prawdziwi artyści.

Projekt przedstawiamy w formie wizualizacji komputerowej.

Gdy będziesz miał wolną chwilę, omówimy wysłaną koncepcję. W większości przypadków możemy od razu przechodzić do produkcji, ale to Ty decydujesz — możemy zmienić detale, materiały albo nawet zaproponować zupełnie inny projekt. Wizualizacje są nielimitowane, ale jesteśmy dumni z tego, że niemal zawsze wystarcza ta pierwsza. Robimy tak, by od razu było dobrze.

Na tym etapie podajemy dokładny termin i koszt wykonania statuetek.

CO TERAZ - projekt statuetki czeka już tylko na Twoją akceptację.

3.

OD KONCEPCJI DO RZECZYWISTOŚCI

Gdy otrzymamy od Ciebie informację z potwierdzeniem zamówienia, wizualizację zmieniamy w prawdziwą statuetkę. To minimum kilka dni starannej, ręcznej pracy: obróbka metalu, szkła, czy kamienia jest bardziej czasochłonna niż odlanie seryjnej formy z tworzywa. Blask kryształu, szlachetność brązu, solidność granitu. Statuetki mają być tak doskonałe jak firma, która je wręcza. Tu liczy się autentyczność. Tworzone na miarę, zawsze idealnie dopełniają przekaz uroczystości, a potem dumnie prezentują podejście firmy na półce z nagrodami.

Zamówienia wykonujemy już od 1 sztuki!

Zwieńczeniem dzieła jest grawer — może powstać nawet w ostatniej chwili (wiemy, że często nazwiska pojawiają się tuż przed wydarzeniem).

Gdy kreacje są gotowe, wysyłamy je kurierem. Pakujemy je równie starannie, jak wcześniej wykonujemy. Nawet w sposobie ich zabezpieczenia widać najwyższą uwagę, z jaką podchodzimy do naszej pracy.

Rozliczyć możemy się po wydarzeniu. Najważniejsze, by statuetki zrobiły wrażenie, a impreza się udała. Stali klienci mogą zawsze liczyć na fakturę z odroczonym terminem płatności.

CO TERAZ — możesz wręczyć statuetki laureatom. Gratulujemy!

Po to właśnie zamawiasz taką firmę jak Vero Arte - pracownię wyjątkowych okoliczności.

Zacznijmy od rozmowy o projekcie.
Warto go zobaczyć - to właśnie rozmową i projektem zdobyliśmy zaufanie setek klientów.