STATUETKI WARTE SŁAWY

POKAŻ STATUETKĄ TO, CO NAJWAŻNIEJSZE

Do pracowni statuetek Vero Arte trafiają klienci, którzy chcą powiedzieć statuetką coś ważnego.
To projekty szczególnego znaczenia i tak je traktujemy.

Każdą realizację tworzymy tak, jakby miała stać się najbardziej znaną statuetką w kraju
- i klienci to doceniają.

WYJĄTKOWE STATUETKI ZA WYJĄTKOWE OSIĄGNIĘCIA

Misją Vero Arte jest połączenie dwóch żywiołów: kreatywnych projektów i biznesowej dokładności. Najczęściej nasze projekty powstają, by nagrodzić wielki sukces biznesowy, artystyczny bądź polityczny.

Statuetki od Vero Arte niejednokrotnie otrzymują ludzie z pierwszych stron gazet. Jeśli ktoś jest znany w całej Polsce, istnieje duże prawdopodobieństwo, że kiedyś otrzymał nagrodę naszego autorstwa. Jesteśmy z tego bardzo dumni.

CO WYRÓŻNIA PRACOWNIĘ VERO ARTE:

ARTYSTYCZNA MANUFAKTURA

Nasze projekty to design, bo tworzymy je z myślą o osiągnięciu celu, jaki wyznaczył nam klient. Nie ma tu nic przypadkowego, każda decyzja projektanta, dobór materiałów czy wykończenie szczegółu jest po coś.

Nasze projekty to sztuka, bo by właściwie uchwycić wizję klienta, potrzeba czegoś więcej niż biernego przeniesienia jej na papier czy makietę.

Nasze projekty to wreszcie rzemiosło, bo aby ta początkowa wizja, a późniejszy projekt, stały się rzeczywistością, potrzebne jest doskonałe opanowanie warsztatu, umiejętność harmonijnego łączenia materiałów oraz tajniki ich skutecznej obróbki.

TU POWSTAJĄ WYŁĄCZNIE STATUETKI

Nie robimy niczego poza statuetkami. Dzięki temu robimy je bardzo, bardzo dobrze. Żadnego rozpraszania się, działań na pół gwizdka albo „sprawdźmy, bo będą na to klienci”.

Każdy klient, również Ty, może mieć pewność, że gdy realizujemy jego projekt, nie zajmujemy się w tym czasie niczym innym. Tak wygląda prawdziwa specjalizacja i szczere zaangażowanie. Wierzymy, że kto robi wszystko, wszystko robi przeciętnie.

Jeśli szukasz nieprzeciętnej statuetki, szukaj eksperta. Kogoś, komu naprawdę zależy.

KREATYWNOŚĆ W TERMINIE

Połączenie twórczej swobody i biznesowej rzetelności to najważniejsza kompetencja Vero Arte.

Jeśli chodzi o twórczość, chcemy być spontaniczni, pomysłowi i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom. Nasi projektanci tacy właśnie są.

Gdy idzie o terminy, nie ma żadnej swobody. Jesteśmy wręcz przewidywalnie nudni. Otrzymasz to, co obiecaliśmy i na dzień, który obiecaliśmy. Zgodnie z planem.

Kreacja może zaskakiwać, ale obsługa nigdy. Tu wszystko ma iść tak, jak należy.

TU NA MIARĘ OZNACZA NA MIARĘ

Na świecie jest już coraz mniej rzeczy, które naprawdę są robione tylko dla Ciebie. Premium to coś innego niż unikalność, a luksus nie oznacza już niepowtarzalności.

Vero Arte to zupełnie inne podejście. To powrót do świata dokładności, kreatywności i do uważnego słuchania klienta.

Od rozmowy, przez szkice, projekty, aż po gotowe statuetki, wszystko jest tworzone od zera.

Jedyne granice to wyobraźnia, oczekiwania klienta oraz specyfika materiałów. Zaczynamy od określenia potrzeb zamawiającego. To one są na pierwszym miejscu.

REPUTACJA, NA KTÓRĄ PRACUJEMY
KAŻDĄ REALIZACJĄ

Pochwały, jakie słyszymy od klientów najczęściej, to uznanie dla terminowości i wyglądu projektu. To połączenie bardzo nas wyróżnia — nie jesteśmy ani roztargnionymi artystami, ani fabryką gotowców.

Wyjątkowa jakość jest u nas standardem. Klient może być pewien, że jego projekt będzie reprezentował najwyższy poziom, jeszcze zanim zobaczy pierwsze koncepcje. Dzięki doświadczeniu zaoferowaliśmy coś niezwykle trudnego do osiągnięcia: powtarzalną niepowtarzalność.

STATUETKI, KTÓRE WRĘCZA SIĘ Z DUMĄ

Zawsze, gdy pracujemy nad nową statuetką, myślimy o momencie jej wręczania. Zarówna osoba wręczająca, jak i odbierająca nagrodę powinny poczuć, że trzymają w rękach coś wyjątkowego. Jakość naszej statuetki jest elementem budującym prestiż wydarzenia.

Dlatego nasze projekty powstają z tych samych materiałów, co 'duże' pomniki czy rzeźby. Brąz, mosiądz, szkło, różne gatunki kamienia... Tego wrażenia nie da się imitować. Taka nagroda to prestiż przybrany w materialną formę. Namacalny symbol solidności firmy, w której imieniu wręczana jest statuetka.

WAŻNE RZECZY POWINNY BYĆ POKAZYWANE
W ODPOWIEDNI SPOSÓB

Statuetka to szczegół wydarzenia, ale perfekcja tkwi właśnie w szczegółach. Potem widać ją na każdym zdjęciu, w relacji video, a nawet w rozmowach. Statuetka skupia spojrzenia i uwagę, gdziekolwiek się pojawi. Jest nagrodą, więc w pewnym sensie podsumowaniem i potwierdzeniem rangi eventu.

Nasze projekty są jednym z wielu składników wydarzenia (gali, konferencji, konkursu czy innej uroczystości). Zrobimy wszystko, by stało się jego ozdobą.