STATUETKI, DZIĘKI KTÓRYM SUKCES STAJE SIĘ WIDOCZNY

OTRZYMASZ 3 DOSKONAŁOŚCI: OBSŁUGĘ, PROJEKT, STATUETKĘ

Z takich składników może powstać tylko coś naprawdę wyjątkowego.

Stworzenie statuetki idealnej to poważne wyzwanie, ale moment, gdy zamówiony przez Ciebie projekt
pojawia się w blasku reflektorów, wynagradza każdy wysiłek.

Ci, którzy wręczali bądź otrzymywali nagrody wykonane przez Vero Arte,
dobrze pamiętają tę jakość i wracają do nas przez lata.

• Obsługę, dzięki której cała realizacja będzie dla Ciebie przyjemnością

• Projekt w pełni odzwierciedlający to, co chcesz powiedzieć statuetką

• Statuetkę, która zachwyca tak samo przy pierwszym dotyku, jak i za dziesiątki lat

To trzy filary naszej oferty.

Jeśli te rzeczy są dla Ciebie ważne, powinno nam się świetnie współpracować.

PRZEDSTAWIAMY STANDARD JAKOŚCI VERO ARTE:

OBSŁUGA Z KLASĄ

Jakość obsługi to część jakości produktu. Wymagamy od siebie dużo, by dostarczyć klientom wszystko, czego potrzebują. Stawiamy na znakomite rzemiosło i szczere zaangażowanie.

Każdy nasz klient otrzymuje od nas 100% uwagi i artystycznego zaangażowania, a finalnie, dostarczoną w terminie partię statuetek wykonanych z najlepszych materiałów.

Naszą ambicją jest ideał, a ideał nie może być częściowy. Nie byłby wtedy ideałem. Dlatego w każdym zleceniu dążymy do perfekcji.

W Vero Arte bardzo poważnie podchodzimy do dobrej organizacji i komunikacji podczas całego procesu omawiania, projektowania i tworzenia statuetki.

Do dobrych projektów dodajemy dobrą atmosferę. Możesz na nas liczyć na każdym etapie.

AUTORSKI PROJEKT

Możemy przygotować twórczą odpowiedź na dowolne wymagania klienta. On określa wizję, a my ją interpretujemy i wykonujemy.

Wytyczne zamawiającego to nasza mapa udanej realizacji. Kierujemy się nimi, oraz pomagamy w znalezieniu najwłaściwszych środków do osiągnięcia założonego celu. Nie jesteśmy jedynie biernym wykonawcą.

Materiały czy forma nawiązująca do branży, nietypowe dodatki, kontrast lub symetria powierzchni... Opcji jest bardzo dużo. Jedno się nie zmienia - to zawsze będzie harmonijne połączenie solidności i kreatywności.

Pracujemy po to, by klient mógł być dumny z finalnego projektu. To dużo więcej niż „szeroki wybór”; szeroki ciągle oznacza ograniczony. Nasza oferta zaś, to wspólne stworzenie statuetki, którą będzie miała tylko Twoja firma.

ZACHWYCAJĄCA STATUETKA

Całe nasze doświadczenie, kreatywność i 100% zaangażowania w uzyskanie satysfakcji klienta kumuluje się w celu, do którego finalnie dążymy - gotowej, imponującej realizacji.

Koniec wieńczy dzieło: zaczynamy od dopracowanej w każdym calu obsługi, a kończymy na dopracowanej w każdym calu statuetce.

Tu zbiegają się wszystkie wątki, kończy się historia tworzenia statuetki doskonałej, a zaczyna następny etap. Teraz to już TWOJA statuetka. Stworzyliśmy ją razem, a teraz oddajemy w Twoje ręce z przekonaniem, że będzie odpowiednio reprezentować Twoją firmę.

Gdy wyjmiesz statuetkę z opakowania i weźmiesz do ręki, od razu zrozumiesz, dlaczego piszemy o nich z taką pasją. Poczujesz chłód metalu, ciepło drewna, docenisz szlachetne wykończenie i połączenie materiałów. Poczujesz dumę.

TAKA STATUETKA MOŻE POWSTAĆ RÓWNIEŻ DLA CIEBIE

Wystarczy, że opowiesz, czego potrzebujesz, by uruchomić dopracowany przez lata proces starannych działań, które zakończą się jedynym w swoim rodzaju projektem.

O TO KLIENCI PYTAJĄ NAJCZĘŚCIEJ:
1.

Z CZEGO WYKONANE SĄ STATUETKI?

Z TEGO, CO AUTENTYCZNE, PRESTIŻOWE I CIĘŻKIE

Jakość jest ważna. Dlatego prawdziwa jakość waży. Standard statuetek Vero Arte czuć nawet po ich ciężarze.

Żadnego plastiku, kompozytu czy dróg na skróty. Tu nic nie udaje brązu czy granitu. To JEST brąz i granit. Stosujemy wyłącznie w pełni naturalne materiały, typowe dla rzeźbiarskiej twórczości artystycznej. Takie same, z których od setek lat powstają pomniki albo dzieła sztuki.

Pracujemy na najlepszych materiałach, by oddać hołd osiągnięciom najlepszych ludzi i firm.

2.

CENA: WARTA TAKIEJ JAKOŚCI

Potrafimy stworzyć coś wyjątkowego i zmieścić się w budżecie. Finanse nie są ograniczeniem, tylko częścią projektu. To normalne.

Na cenę mają wpływ m.in: wielkość zamówienia, skomplikowanie formy, zdobienia powierzchni czy łączenie materiałów.
Wszystkie detale, łącznie z wstępnym oszacowaniem ceny, omówimy przed startem.

Stali klienci mogą liczyć na odroczoną płatność. Tak rozumiemy rzetelność w biznesie.

3.

TERMIN: ANI DNIA DŁUŻEJ

Kreacja zajmie tyle, ile trzeba, by uzyskać efekt godny Twojej firmy. Gdy tylko statuetki będą gotowe, wyślemy je sprawdzonym kurierem. Nic nie potrwa ani dnia dłużej, niż to konieczne.

Termin to pierwsza rzecz, o którą pytamy, bo od niego zależy czasem wybór techniki oraz możliwa do wykonania ilość statuetek. Dobrze rozumiemy, że nawet najlepsza statuetka dzień później nie jest już potrzebna.

Tu czas jest częścią jakości. Dlatego od początku planujemy wszystko tak, by z zapasem zdążyć na Dzień Zero.

4.

CO TRZEBA, BY ZACZĄĆ: CHWILA ROZMOWY

Szanujemy Twój czas. Najczęściej pracujemy dla bardzo zajętych ludzi. Dlatego od razu zadajemy właściwe pytania i nie marnujemy ani chwili.

Jedyne, o co poprosimy, to rozmowa o Twoich oczekiwaniach. Tyle czasu, ile potrzebujesz. Na bazie naszych ustaleń przygotujemy koncepcje statuetki.

Tylko tej chwili trzeba, by wystartować. Projekt, wybór właściwych materiałów i profesjonalne przygotowanie - tym zajmjemy się sami.

Statuetka od Vero Arte jest jak obraz na zamówienie, dom od architekta lub pomnik na główny plac miasta.
W gruncie rzeczy to właśnie pomnik, tylko mniejszy i praktyczniejszy.

Skontaktuj się z nami i sprawdź umiejętności naszych artystów!